HAKKIMIZDA

ZENGER ELEKTRONİK geçmiş tecrübe ve bilgi birikimi ile İstanbul Karaköy’de ticari faaliyetlerine 1995 yılında başlamıştır. Kurucu Genel Müdürümüz Mehmet ZENGERALP’tir.

ZENGER ELEKTRONİK kurulduğu günden itibaren ilkeli duruşumuzdan ve dürüstlüğümüzden taviz vermeden zaman ile Türkiye genelinde ve Türkiye’ye komşu ülkelerde bilinir ve güvenilir bir firma konumunda faaliyetlerine devam etmektedir. Şuan Sektöründe Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olan ZENGER ELEKTRONİK Türkiye’nin üretim faaliyeti gösteren firmalarına elektronik ürün temini sağlamaktadır. Üreticilerin ihtiyaç duydukları ürünleri, bulamadıkları istenilen adetleri veya özel mamulleri veya ara malları en hızlı şekilde yurtdışından istenilen adetlerde ve sürede temin etmektedir. Aynı zamanda Türkiye genelinde elektronik ürün satışı olan firmaların toptan ürün temini tedarik etmektedir.

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla ZENGER ELEKTRONİK web sitesi hizmetinizde. ZENGER ELEKTRONİK olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf etmekteyiz. ZENGER ELEKTRONİK olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

.

Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizde sizlere sektörümüzle ilgili son güncel ürünleri paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden bizlere eleştirilerinizi, yorumlarınızı ve varsa sorununuzu ileterek en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. İlerleyen süreçlerde ZENGER ELEKTRONİK olarak web sitemizi sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz.